Team

Met een divers, gedreven en dynamisch team werken wij iedere dag met veel passie aan het verduurzamen van de gebouwde omgeving. Maak hier kennis met de medewerkers van DGBC.  



Annemarie van Doorn

Directeur

a.vandoorn@dgbc.nl

Anouk Freriks

Communicatiemedewerker

a.freriks@dgbc.nl

Bart Brok

Manager financiën

b.brok@dgbc.nl

Bart van der Vaart

Publicist/woordvoerder

b.vandervaart@dgbc.nl

Bastiaan Versteeg

Projectmanager

b.versteeg@dgbc.nl

Bodhi Lepelaar 

Communicatiemedewerker

b.lepelaar@dgbc.nl

Bouchra El-Ouatiq

Boekhoudkundig Medewerker

b.elouatiq@dgbc.nl

Diana van den Eijnden

Relatiemanager/Eventmanager

d.vandeneijnden@dgbc.nl

Eefje Stutvoet

Projectmanager Paris Proof

e.stutvoet@dgbc.nl

Fiona Evans 

Office Assistent

f.evans@dgbc.nl

Fredericke Reijerkerk

Senior Communicatieadviseur

f.reijerkerk@dgbc.nl

Helen Retel Helmrich

Officemanager/PA van Annemarie van Doorn

h.retel@dgbc.nl

Ingrid Smeelen

Medewerker Certificering & Beheer

i.smeelen@dgbc.nl

Iris Rijneveld

Manager Academy

i.rijneveld@dgbc.nl

Jan Kadijk

Manager Kennis en Innovatie

j.kadijk@dgbc.nl

Laetitia Nossek

Projectmanager

l.nossek@dgbc.nl

Leonie de Boer

Projectmanager

l.deboer@dgbc.nl

Linda Vrolijk

Senior Communicatieadviseur

l.vrolijk@dgbc.nl

Maikel de Laat

Projectmanager

m.delaat@dgbc.nl

Marieke Olsthoorn

Manager Communicatie en Events

m.olsthoorn@dgbc.nl

Martin Mooij

Programmamanager Deltaplan Duurzame Renovatie / Manager Certificering

m.mooij@dgbc.nl

Melody Reyneveld

Trainingscoördinator

m.reyneveld@dgbc.nl

Niek Stukje

Senior Communicatieadviseur

n.stukje@dgbc.nl

Pauline Braam

Trainingscoördinator

p.braam@dgbc.nl

Peter Gabriëls

Projectmanager

p.gabriels@dgbc.nl

Remy Heijer

Projectmanager

r.heijer@dgbc.nl

Robin van Schaik

Junior Projectmanager

r.vanschaik@dgbc.nl

Ruben Zonnevijlle

Programmamanager Circulariteit

r.zonnevijlle@dgbc.nl

Rudy van der Helm

Manager Certificering en beheer 

r.vanderhelm@dgbc.nl

Thomas Heye

Projectmanager

t.heye@dgbc.nl

Ties Ludden

Junior Projectmanager

t.ludden@dgbc.nl

Toni Kuhlmann

Junior Project Manager Paris Proof

t.kuhlmann@dgbc.nl

Foto's door Bobby Dautzenberg Fotografie

Laatste nieuws

Win een LCA en lidmaatschap voor INSIDE/INSIDE

Win een LCA en lidmaatschap voor INSIDE/INSIDE

Framework voor circulaire bestaande gebouwen internationaal gepresenteerd

Framework voor circulaire bestaande gebouwen internationaal gepresenteerd

#BuildingLife Case: Lidl Almere Oosterwold

#BuildingLife Case: Lidl Almere Oosterwold